Ανακοίνωση κ.Σαλαπάτα για την εξεταστική του Σεπτεμβρίου

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΤΟΥ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ 2ΦΩ2, 3ΦΩ2 ΚΑΙ 4ΦΩ2 ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΓΡΑΠΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΡΑΔΟΘΟΥΝ ΜΟΝΟ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΟΙ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΡΤΗΜΕΝΕΣ ΣΤΟ www.cinematography-aristotelio.blogstpot.com Οι εργασίες πρέπει να αναρτηθούν στον ιστότοπο του e-learning στα links ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ των αντίστοιχων μαθημάτων 2ΦΩ2(εαρινό 2017), 3ΦΩ2(χειμερινό 2016-17) και 4ΦΩ2(εαρινό 2017). Όσοι φοιτητές δεν είναι εγγεγραμμένοι μπορούν οι ίδιοι να εγγράψουν τον εαυτό τους με τον ιδρυματικό τους λογαριασμό στον ιστότοπο του elearning. Σε περίπτωση δυσκολίας παρακαλώ επικοινωνήστε με την υπηρεσία του e-learning στα τηλέφωνα 2310 99 7272 / 2310 99 5381 ή ηλεκτρονικά στο elearning@auth.gr Παρακαλώ να μην σταλούν εργασίες στο προσωπικό μου email μου.