Ανακοίνωση για τους πρωτοετείς φοιτητές/τριές

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΟΥ ΑΚΑΔΗΜΑΊΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΣΠΟΥΔΩΝ

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Το Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης, συγχαίρει και καλωσορίζει  τους νέους/τις νέες φοιτητές/τριές του και τους ενημερώνει ότι μπορούν να παρακολουθούν την διαδικασία εγγραφών τους στην ιστοσελίδα του ΑΠΘ  www.auth.gr  καθώς και στην ιστοσελίδα του Τμήματος Σπουδών του ΑΠΘ  dps.auth.gr , στις οποίες θα υπάρχει συνεχής ροή ανακοινώσεων για τις διαδικασίες, τον τρόπο και τα δικαιολογητικά εγγραφών. Στις ίδιες ιστοσελίδες θα υπάρχει ενημέρωση και για τις διαδικασίες αιτήσεων παροχής φοιτητικής μέριμνας (υπηρεσίες σίτισης, στέγασης κλ.π.)

Τέλος καθ΄ όλη τη διάρκεια των εγγραφών θα λειτουργούν οι εξής τηλεφωνικές γραμμές εξυπηρέτησης 2310-996000 και 2310-994000, στις οποίες οι ενδιαφερόμενοι/ες θα μπορούν να καλούν για ερωτήματα και επίλυση προβλημάτων τους αναφορικά με τις εγγραφές τους.

Θεσσαλονίκη  30  Αυγούστου 2017

ΑΠΟ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΣΠΟΥΔΩΝ